Transport wheel; Ø: 100mm; W: 32mm; H: 128mm; torsional; 150kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JPPR 1005 5000
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: JPPR 1005 5000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 100mm; W: 32mm; H: 128mm; torsional; 150kg
| Version | assembly pass through hole, torsional |
| Height | 128mm |
| Panel cutout diameter | 12.3mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Force kg | 150kg |
| Wheel width | 32mm |
| Wheel diameter | 100mm |