Inductor: wire; SMD; 560uH; 220mA; 4.67Ω; ±20%; 7.3x7.3x3.2mm
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
JPRH-0703-561-M
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JPRH-0703-561-M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 560uH; 220mA; 4.67Ω; ±20%; 7.3x7.3x3.2mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 4.67Ω |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 220mA |
| Body dimensions | 7.3x7.3x3.2mm |
| Inductance | 560µH |
| Type of inductor | wire |