Inductor: wire; SMD; 18uH; 5.1A; 28mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
JPRH-0704-180-M
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JPRH-0704-180-M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 18uH; 5.1A; 28mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 28mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 5.1A |
| Body dimensions | 12x12x8mm |
| Inductance | 18µH |
| Type of inductor | wire |