Inductor: wire; SMD; 7.4uH; 7.4A; 18mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
JPRH-0704-7R4-M
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JPRH-0704-7R4-M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 7.4uH; 7.4A; 18mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 18mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 7.4A |
| Body dimensions | 12x12x8mm |
| Inductance | 7.4µH |
| Type of inductor | wire |