Inductor: wire; SMD; 5.8uH; 4.4A; 21mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
JPRH-1205-5R8-M
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JPRH-1205-5R8-M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 5.8uH; 4.4A; 21mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 21mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 4.4A |
| Body dimensions | 12x12x6mm |
| Inductance | 5.8µH |
| Type of inductor | wire |