Inductor: wire; SMD; 2.4uH; 10.3A; 10mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
JPRH-1207-2R4-M
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JPRH-1207-2R4-M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.4uH; 10.3A; 10mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 10mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 10.3A |
| Body dimensions | 12x12x8mm |
| Inductance | 2.4µH |
| Type of inductor | wire |