Tootekood: JQH45-150K
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: JQH45-150K
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Inductor application
  • Inductor features
  • Inductor features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; 360mA; 0.73Ω
Mounting SMD
Resistance 730mΩ
Operating current 360mA
Inductance 15µH