Tootekood: JQH45-2R2K
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: JQH45-2R2K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 500mA; 0.3Ω
Mounting SMD
Resistance 300mΩ
Operating current 500mA
Inductance 2.2µH