Tootekood: JQH45-330K
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: JQH45-330K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; 270mA; 1.2Ω
Mounting SMD
Resistance 1.2Ω
Operating current 270mA
Inductance 33µH