Tootekood: JQH45-471K
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: JQH45-471K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 470uH; 80mA; 11.8Ω
Mounting SMD
Resistance 11.8Ω
Operating current 80mA
Inductance 470µH