Tootekood: JQH45-4R7K
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: JQH45-4R7K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 500mA; 0.4Ω
Mounting SMD
Resistance 400mΩ
Operating current 500mA
Inductance 4.7µH