Tootekood: JQH45-6R8K
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: JQH45-6R8K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; 450mA; 0.5Ω
Mounting SMD
Resistance 500mΩ
Operating current 450mA
Inductance 6.8µH