Inductor: wire; SMD; 82uH; 0.57A; 0.39Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
JSB-0705-820-M
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JSB-0705-820-M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; 0.57A; 0.39Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 390mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 570mA |
| Body dimensions | 7.6x7.6x5.1mm |
| Inductance | 82µH |
| Type of inductor | wire |