Converter: DC/DC; Mounting: THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JSM1024S15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JSM1024S15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; Mounting: THT
| Output current | 670mA |
| Mounting | THT |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Protection | anti-overload, short circuit protection |
| Body dimensions | 25.4x25.4x10.16mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 89% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 330kHz |