Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 2 Output, 25 W, 15 V, 840 mA, -15 V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JSM2524D15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JSM2524D15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 2 Output, 25 W, 15 V, 840 mA, -15 V
| Output current | 840mA |
| Mounting | THT |
| Power | 25W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Body dimensions | 25.4x25.4x10.16mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 89% |
| Output current 2 | 840mA |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 285kHz |