Inductor: wire; SMD; 150uH; 2.6A; 300mΩ; B: 15.24mm; C: 12.7mm
Kordarv:
250.0
Minimum quantity:
250.0
Tootekood:
JSPK1306-151M
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JSPK1306-151M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 150uH; 2.6A; 300mΩ; B: 15.24mm; C: 12.7mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 300mΩ |
| Operating current | 2.6A |
| D dimension | 7.11mm |
| Inductance | 150µH |
| B dimension | 15.24mm |
| A dimension | 18.54mm |
| C dimension | 12.7mm |
| Type of inductor | wire |
| Inductor application | DC/DC converters |
| Inductor features | high power |