Isolated Board Mount DC/DC Converter, 4:1 Input, ITE, 1 Output, 20 W, 5 V, 4 A
Kordarv:
8.0
Minimum quantity:
8.0
Tootekood:
JTA2024S05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JTA2024S05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, 4:1 Input, ITE, 1 Output, 20 W, 5 V, 4 A
| Output current | 4A |
| Mounting | THT |
| Power | 20W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 81% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 300kHz |