Converter: DC/DC
Kordarv:
8.0
Minimum quantity:
8.0
Tootekood:
JTA2048D02
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JTA2048D02
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 830mA |
| Mounting | THT |
| Power | 20W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 84% |
| Output current 2 | 830mA |
| Output voltage 2 | -12V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 300kHz |