Converter: DC/DC
Kordarv:
8.0
Minimum quantity:
8.0
Tootekood:
JTA2048S05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JTA2048S05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 4A |
| Mounting | THT |
| Power | 20W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 82% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 300kHz |