Isolated Board Mount DC/DC Converter, Regulated, ITE, 1 Output, 5 W, 5 V, 1 A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JTB0524S05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JTB0524S05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, Regulated, ITE, 1 Output, 5 W, 5 V, 1 A
| Output current | 1A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP24 |
| Power | 5W |
| Operating temperature | -25...100°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 78% |
| Number of outputs | 1 |