Transport wheel; Ø: 80mm; W: 20mm; H: 118mm; torsional; 150kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JTCU-0802-6020
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: JTCU 0802 6020
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 80mm; W: 20mm; H: 118mm; torsional; 150kg
| Operating temperature | -20...80°C |
| Version | torsional, with mounting plate |
| Mounting holes pitch | 80x60mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Force kg | 150kg |
| Wheel width | 20mm |
| Wheel diameter | 80mm |