Converter: DC/DC; Mounting: THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JTE0324D05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JTE0324D05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; Mounting: THT
| Output current | 300mA |
| Mounting | THT |
| Case | DIP24 |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Body dimensions | 31.75x20.32x10.16mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 79% |
| Output current 2 | 300mA |
| Output voltage 2 | -5V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 330kHz |