Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JTF0848D12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JTF0848D12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Mounting | THT |
| Case | DIP24 |
| Power | 8W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 31.75x20.32x10.16mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 87% |
| Output current 2 | 335mA |
| Output voltage 2 | -12V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 270kHz |