Isolated Board Mount DC/DC Converter, 4:1 Input, ITE, 1 Output, 10 W, 15 V, 667 mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JTF1024S15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JTF1024S15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, 4:1 Input, ITE, 1 Output, 10 W, 15 V, 667 mA
| Output current | 667mA |
| Mounting | THT |
| Case | DIP24 |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 31.75x20.32x10.16mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 88% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 270kHz |