Isolated Board Mount DC/DC Converter, 4:1 Input, ITE, 1 Output, 15 W, 12 V, 1.3 A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JTK1548S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JTK1548S12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, 4:1 Input, ITE, 1 Output, 15 W, 12 V, 1.3 A
| Output current | 1.3A |
| Mounting | THT |
| Power | 15W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Body dimensions | 25.4x25.4x9.9mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 87% |
| Number of outputs | 1 |