Isolated Board Mount DC/DC Converter, 4:1 Input, ITE, 3 Output, 30 W, 3.3 V, 5 A, 12 V
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JTL3024T0312
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JTL3024T0312
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, 4:1 Input, ITE, 3 Output, 30 W, 3.3 V, 5 A, 12 V
| Output current | 5A |
| Mounting | THT |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -40...75°C |
| Body dimensions | 50.8x25.4x10.16mm |
| Output voltage | 3.3V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 89% |
| Output voltage 3 | -12V DC |
| Output current 2 | 420mA |
| Output voltage 2 | 12V DC |
| Number of outputs | 3 |
| Switching frequency | 330kHz |