Converter: DC/DC
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JTL3048S15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JTL3048S15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 2A |
| Mounting | THT |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -40...75°C |
| Body dimensions | 50.8x25.4x10.16mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 90% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 330kHz |