Supercapacitor
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
JUMT1106MHD-1
Tootja: NICHICON
Tootja tootekood: JUMT1106MHD
Spetsifikatsioon tootele Supercapacitor
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.7V DC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| Tolerance | ±20% |
| Terminal pitch | 5mm |
| Height | 31.5mm |
| Leakage current | 500µA |
| Diameter | 12.5mm |
| Capacitance | 10F |
| ESR value | 200mΩ |