Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 15 W, 24 V, 625 mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JVA151500S24
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JVA151500S24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 15 W, 24 V, 625 mA
| Output current | 625mA |
| Mounting | THT |
| Power | 15W |
| Operating temperature | -40...70°C |
| Output voltage | 24V DC |
| Insulation voltage | 4kV DC |
| Efficiency | 74% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 65kHz |