DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 40 W, 15 V, 2.67 A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JVA401500S15-D
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JVA401500S15-D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 40 W, 15 V, 2.67 A
| Output current | 2.67A |
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Power | 40W |
| Operating temperature | -40...70°C |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 4kV DC |
| Efficiency | 78% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 65kHz |