Varistor: zinc-oxide; THT; 25VAC; 31VDC; 39V; ±10%; 100A; 1.2J; 10mW
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JVR05N390K65PU5-1
Tootja: JOYIN
Tootja tootekood: JVR05N390K65PU5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: zinc-oxide; THT; 25VAC; 31VDC; 39V; ±10%; 100A; 1.2J; 10mW
| Mounting | THT |
| Power | 10mW |
| Terminal pitch | 5mm |
| Height | 5mm |
| Max. operating voltage | 25V AC, 31V DC |
| Diameter | 5mm |
| Leads dimensions | Ø0.6x24mm |
| Type of varistor | metal-oxide |
| Varistor voltage | 39V |
| Varistor max current 8/20µs | 100A |
| Energy E10/1000µs | 1.2J |