Varistor: metal-oxide; THT; 250VAC; 320VDC; 390V; ±10%; 1.2kA; 30J
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JVR07N391K
Tootja: JOYIN
Tootja tootekood: JVR07N391K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 250VAC; 320VDC; 390V; ±10%; 1.2kA; 30J
| Mounting | THT |
| Power | 250mW |
| Terminal pitch | 5mm |
| Height | 9mm |
| Max. operating voltage | 250V AC, 320V DC |
| Diameter | 9mm |
| Leads dimensions | Ø0.6x24mm |
| Type of varistor | metal-oxide |
| Varistor voltage | 390V |
| Varistor max current 8/20µs | 1.2kA |
| Energy E10/1000µs | 30J |