Varistor: metal-oxide; THT; 30VAC; 38VDC; 47V; ±10%; 250A; 3J; 20mW
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
JVR07N470K
Tootja: JOYIN
Tootja tootekood: JVR07N470K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 30VAC; 38VDC; 47V; ±10%; 250A; 3J; 20mW
| Mounting | THT |
| Power | 20mW |
| Terminal pitch | 5mm |
| Height | 9mm |
| Max. operating voltage | 30V AC, 38V DC |
| Diameter | 9mm |
| Leads dimensions | Ø0.6x24mm |
| Type of varistor | metal-oxide |
| Varistor voltage | 47V |
| Varistor max current 8/20µs | 250A |
| Energy E10/1000µs | 3J |