Varistor: metal-oxide; THT; 250VAC; 320VDC; 390V; ±10%; 4.5kA; 120J
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
JVR14N391K
Tootja: JOYIN
Tootja tootekood: JVR14N391K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 250VAC; 320VDC; 390V; ±10%; 4.5kA; 120J
| Mounting | THT |
| Power | 600mW |
| Terminal pitch | 7.5mm |
| Height | 16.5mm |
| Max. operating voltage | 250V AC, 320V DC |
| Diameter | 16.5mm |
| Leads dimensions | Ø0.8x24mm |
| Type of varistor | metal-oxide |
| Varistor voltage | 390V |
| Varistor max current 8/20µs | 4.5kA |
| Energy E10/1000µs | 120J |