Tootekood: JVR20N431K
Tootja: JOYIN
Tootja tootekood: JVR20N431K
  • Mounting
  • Power
  • Terminal pitch
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Leads dimensions
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Varistor max current 8/20µs
  • Energy E10/1000µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 275VAC; 350VDC; 430V; ±10%; 6.5kA; 264J
Mounting THT
Power 1W
Terminal pitch 10mm
Height 23mm
Max. operating voltage 275V AC, 350V DC
Diameter 23mm
Leads dimensions Ø1x24mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 430V