JWD-171-20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JWD-171-20
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: JWD-171-20
Spetsifikatsioon tootele JWD-171-20
| Mounting | PCB |
| Case | DIP |
| Operating temperature | -35...85°C |
| Coil resistance | 2.2kΩ |
| Rated coil voltage | 24V DC |
| Contacts configuration | SPST-NC |
| Contact current max. | 500mA |
| Type of relay | reed |