Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JWE0824S3V3
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JWE0824S3V3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 1.6A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP16 |
| Power | 8W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Body dimensions | 23.8x13.7x8mm |
| Output voltage | 3.3V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 78% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 370kHz |