Coil; SMD; 0603; 1.8nH; 700mA; 0.045Ω
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
JWI0603C-1N8S
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JWI0603C-1N8S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0603; 1.8nH; 700mA; 0.045Ω
| Mounting | SMD |
| Resistance | 45mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating current | 700mA |
| Inductance | 1.8nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 12.5GHz |
| Test frequency | 250MHz |
| Q factor | 16 |