Coil; SMD; 0805; 1800nH; 120mA; 3Ω; ±5%
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JWI0805F-1R8J
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JWI0805F-1R8J
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 0805; 1800nH; 120mA; 3Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3Ω |
| Case - inch | 805 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 120mA |
| Inductance | 1.8µH |
| Case - mm | 2012 |
| Type of inductor | coil |
| Test frequency | 7.96MHz |
| Q factor | 15 |