Coil; SMD; 1008; 12nH; 1000mA; 0.08Ω; ±5%
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JWI1008C-12NJ
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JWI1008C-12NJ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Coil; SMD; 1008; 12nH; 1000mA; 0.08Ω; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 80mΩ |
| Case - inch | 1008 |
| Tolerance | ±5% |
| Operating current | 1A |
| Inductance | 12nH |
| Case - mm | 2520 |
| Type of inductor | coil |
| Resonant frequency | 3.6GHz |
| Test frequency | 100MHz |
| Q factor | 60 |