Inductor: wire; SMD; 1210; 15uH; 130mA; 2.8Ω; Q: 30; ftest: 2.52MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JWI322522-150K
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JWI322522-150K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 15uH; 130mA; 2.8Ω; Q: 30; ftest: 2.52MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.8Ω |
| Case - inch | 1210 |
| Operating current | 130mA |
| Inductance | 15µH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 28MHz |
| Test frequency | 2.52MHz |
| Q factor | 30 |