Inductor: wire; SMD; 1210; 1.2uH; 390mA; 0.75Ω; Q: 30; ftest: 7.96MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JWI322522-1R2K
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JWI322522-1R2K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 1.2uH; 390mA; 0.75Ω; Q: 30; ftest: 7.96MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 750mΩ |
| Case - inch | 1210 |
| Operating current | 390mA |
| Inductance | 1.2µH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 100MHz |
| Test frequency | 7.96MHz |
| Q factor | 30 |