Inductor: wire; SMD; 1812; 12uH; 225mA; 2Ω; Q: 50; ftest: 2.52MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JWI453232-120K
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JWI453232-120K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1812; 12uH; 225mA; 2Ω; Q: 50; ftest: 2.52MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2Ω |
| Case - inch | 1812 |
| Operating current | 225mA |
| Inductance | 12µH |
| Case - mm | 4532 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 18MHz |
| Test frequency | 2.52MHz |
| Q factor | 50 |
| Inductor features | high moisture resistance |