Inductor: wire; SMD; 1812; 150uH; 105mA; 9Ω; Q: 40; ftest: 796kHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JWI453232-151K
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JWI453232-151K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1812; 150uH; 105mA; 9Ω; Q: 40; ftest: 796kHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 9Ω |
| Case - inch | 1812 |
| Operating current | 105mA |
| Inductance | 150µH |
| Case - mm | 4532 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 5MHz |
| Test frequency | 796kHz |
| Q factor | 40 |
| Inductor features | high moisture resistance |