Inductor: wire; SMD; 1812; 0.47uH; 545mA; 0.3Ω; Q: 40; ftest: 25.2MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JWI453232-R47K
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JWI453232-R47K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1812; 0.47uH; 545mA; 0.3Ω; Q: 40; ftest: 25.2MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 300mΩ |
| Case - inch | 1812 |
| Operating current | 545mA |
| Inductance | 470nH |
| Case - mm | 4532 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 145MHz |
| Test frequency | 25.2MHz |
| Q factor | 40 |
| Inductor features | high moisture resistance |