Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 10 W, 5 V, 2 A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JWK1048S05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JWK1048S05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 10 W, 5 V, 2 A
| Output current | 2A |
| Mounting | THT |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Body dimensions | 25.4x25.4x10.16mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 84% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 450kHz |