Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 10 W, 15 V, 660 mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JWK1048S15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JWK1048S15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 10 W, 15 V, 660 mA
| Output current | 660mA |
| Mounting | THT |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Body dimensions | 25.4x25.4x10.16mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 87% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 450kHz |