Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 25 W, 12 V, 2.09 A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JWK2524S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JWK2524S12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 25 W, 12 V, 2.09 A
| Output current | 2.09A |
| Mounting | THT |
| Power | 25W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Body dimensions | 25.4x25.4x10.16mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 89% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 285kHz |