Converter: DC/DC; Mounting: THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JWL4024D15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JWL4024D15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; Mounting: THT
| Output current | 1.33A |
| Mounting | THT |
| Power | 40W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Protection | anti-overload, short circuit protection |
| Body dimensions | 50.8x25.4x10.2mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 88% |
| Output current 2 | 1.33A |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 285kHz |