Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 100uF; 400VDC; Ø22x30mm; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JY2G107M22030HA
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: JY2G107M22030HA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 100uF; 400VDC; Ø22x30mm; ±20%
| Mounting | SNAP-IN |
| Operating voltage | 400V DC |
| Operating temperature | ≤ 105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 30mm |
| Body dimensions | Ø22x30mm |
| Diameter | 22mm |
| Capacitance | 100µF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Service life | 10000h |